Subskrybuj:
Wpisy
Komentarze

Nabór

Zapraszamy na nasza nową

stronę internetową.

http://wesolaszkola.net/nowa/aktualnosci/

Serdecznie witamy.  Nasz Ośrodek obejmuje kształceniem młodzież niepełnosprawną intelektualnie w stopniu lekkim, umiarkowanym i głębokim w wieku 7-24 lat. Składa się on ze Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 35, Gimnazjum Specjalnego nr 19 oraz Internatu funkcjonującego przez cały rok (z wyjątkiem przerw świątecznych oraz ferii zimowych i letnich). Do Internatu przyjmowani są również uczniowie uczący się w Specjalnej Szkole Zawodowej w Wapienicy lub pragnący rozpocząć tam naukę.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku o naszym Ośrodku - kliknij tutaj.

Dokumenty potrzebne do przyjęcia do Ośrodka:
- wniosek rodzica o umieszczenie w placówce,
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności intelektualnej,
- całodniowy koszt wyżywienia 12,00 zł.
Dzieci przyjmowane są również w ciągu roku szkolnego

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 2
ul. Filarowa 52, Bielsko – Biała, tel.fax: 33/8100534, 33/8219838

Comments are closed.